Stuudium

Õpetajale:

Uue õppeaasta alustamine:

Päevikute lisamine 
  • Stuudiumis saab iga õpetaja endale ise vajalikud päevikud luua. Selleks tuleb klõpsata Stuudiumi esilehel rohelisel nupul "Lisa uus päevik".
  • Järgmisel lehel tuleb valida loetelust aine nimi. NB! kõige kiiremini leiad soovitud aine nii, et alustad otsingukasti aine nime kirjutamist! Juhul kui vajalikku ainet ei ole loetelus, siis kontakteeru oma kooliastme õppejuhiga!
  • Edasi tuleb linnutada klass (juhul, kui päevikus on mitu klassi, siis kõik klassid, millest õpilased päevikus peavad olema). Juhul kui tund toimub tervele klassile, siis tuleb jätta linnuke ette valikule "kõik õpilased". Mitme klassi õpilastest koosneva rühma puhul tuleb iga klass puhul panna linnuke "vali õpilased" ette ning siis märkida ära õpilased, kes sellest klassist rühmapäevikusse kuuluvad (kui klasse on mitu, siis tuleb iga klassi puhul märkida "vali õpilased" ning linnutada need, kes rühma kuuluvad).
  • Päeviku lõplikuks loomiseks tuleb klõpsata nuppu "Salvesta". Õpetaja Stuudiumi esilehele on nüüd näha uus päevik.
Slaidiesitlus: Päeviku lisamine uude õppeaastasse

Tunni sisestamine


  • Tunni sisestamiseks tuleb avada päevik ning klõpsata seal linki "UUS TUND".
  • Sisesta tunni kuupäev või vali see kalendrist, kirjuta tunni teema (soovi korral määra koduse ülesande sooritamise kuupäev ja sisesta kodune ülesanne) ja salvesta.
  • Kui soovid tunni sisestamise järel kohe samale tunnile ka puudujaid märkida, siis klõpsa "Salvesta ja muud hindeid".
NB! Juba sisestatud tundi saab kustutada administraator! Kui midagi läks päevikus valesti, siis pöördu kooli Stuudiumi administraatorite poole!).


Kursuse loomine "Tera" keskkonda

Esitlus: Kursuse loomine "Tera" keskkonda

Registreerimisvormi loomine (arenguvestlused)

https://docs.google.com/document/d/1GPogO5cEV7pSH5W5gQ3a_4zPRrEWxpZV9z4_pwD9fsM/edit?usp=sharing

Lapsevanemale:

Stuudiumi kasutaja loomine

Õpilasele:

Stuudiumi kasutajaks saamine